Змістовний відпочинок в бібліотеці!

0
41

4 січня Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки зустріла вихованці міського табору відпочину «Сонечко».

Кожні канікули дарують дітям безліч вільного часу для енергійного відпочинку та розвитку. Це період ігор, розваг, свободи у виборі занять та  активного читання. Відпочинок з бібліотекою – це найкраща можливість поринути у світ літератури, познайомитися з творчістю сучасних письменників, «відкрити» для себе нових героїв, пізнати незвідані світі.

У будь-яку пору року працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки намагаються організувати незабутнє та пречудове проведення часу в книгозбірні. І в цьому  мали змогу переконатися наші юні гості.

Веселкова палітра ігор і розваг дала змогу «розфарбувати» дозвілля малечі різнокольоровими барвами та дізнатися про всі зимові свята, традиції і звичаї їх святкування.

Тож, як що  ви бажаєте отримати позитивні емоції від зустрічі з літературними героями, покращити навички спілкування, розвинути свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнити багаж необхідних знань — скоріш до бібліотеки!