Зимові традиції Німеччини

0
34

Зимові традиції Німеччини

 

Продовжує роботу Пункт Європейської інформації, який діє в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова.

Щоб відчути справжню атмосферу зимових свят, 22 грудня працівники книгозбірні завітали до гімназії №6, щоб разом з учнями 10 класу вирушити у віртуальну подорож до Німеччини.

В очікуванні новорічних і різдвяних свят Німеччина перетворюється на казковий пряниковий будиночок. Навколо мерехтять різнокольорові вогні, всюди відчуваються аромати імбирного і мигдалевого печива, штруделя та глінтвейну.

З розповіді бібліотекаря гімназисти дізналися, що Новий рік і Різдво в Німеччині вважаються сімейними святами з усталеними традиціями й дотримуваними ритуалами. Символами німецького Нового року і Різдва є вінок з омели з чотирма свічками, в’язаними або вишитими зірками, ялинками й дзвіночками; гірлянди, що прикрашають будинок;  вікна, розписані святковими сюжетами. І, звичайно ж, головний атрибут свята –  ялинка, що в Німеччині здавна вважалася священним деревом, в якому живе дух лісу. Саме звідси прийшла традиція відзначати Новий рік із зеленою красунею.

Віртуальна подорож Німеччиною завершилася відеоуривком зі святкового зимового фестивалю. Наприкінці заходу кожен з учнів отримав маленький подарунок і  візитку бібліотеки з рекламою проекту  «Європейські студії». Пізнавальна і весела мандрівка всім сподобалась і створила гарний настрій.