Згідно з пунктом 1.5 доручення голови обласної державної адміністрації від 28 серпня 2019 року № 121 – д про забезпечення розміщення на офіційних веб – сайтах Звітів про проведену роботу управління та використання коштів, повідомляємо наступне. На веб — сайті управління культури звіт про проведену роботу за вересень 2019 року розміщено за посиланням https://kultura.visitkherson.gov.ua/zvit-pro-provedenu-robotu/informacija-pro-robotu-upravlinnja-kulturi-oblasnoi-derzhavnoi-administracii-protjagom-veresnja-2019-roku/; звіт про використання коштів у вересні 2019 року розміщено за посиланням https://kultura.visitkherson.gov.ua/zvit-pro-provedenu-robotu/analiz-vikoristannja-koshtiv-upravlinnja-kulturi-hersonskoi-oblasnoi-derzhavnoi-administracii-za-veresen-2019-roku/

0
11

До Дня українського козацтва бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки підготували патріотичний квест, учасниками якого стали учні 5-А класу загальноосвітньої школи №14. Розпочався квест в читальній  залі, де юних патріотів чекала цікава виставка з книгами про козацтво, але без назви. Бібліотекар пояснила дітям задачу: в шести відділах треба виконати завдання, отримати по одній літері та відтворити назву виставки.

Козацька енциклопедія допомогла впоратись із першим завданням – на кожну букву абетки назвати термін із козацького побуту. У секторі літературі іноземними мовами разом розшукали  пам’ятку  оборонної архітектури Київської Русі  — Золоті ворота. В секторі періодичних видань діти дали відповіді на питання настільної краєзнавчої гри «Лицарі Таврійського краю». У відділі  естетичного виховання дізнались про історію танцю, який походить із бойових мистецтв козаків  — гопак. На абонементі «варили» страви козаків – куліш, узвар, потапці та галушки – знаходили  складові, з яких готували  у давнину ці смаколики. У відділі інтернет-послуг діти розшукали значення слів сагайдак, чайка. Успішно впоравшись із завданнями квесту, діти склали назву книжкової виставки «КОЗАКИ».