Вивчати іноземну мову просто!

0
39

Недільні засідання мовних клубних об’єднань Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки впевнено прямують до своєї мети – збагатити  знання мови та розширити свій світогляд.

Ми пропонуємо учасникам клубу «Вивчаємо німецьку разом» читати твори сучасної та класичної німецькомовної літератури, з яких можна черпати інформацію про життя підлітків у Німеччині, проблеми інтеграції іноземців у німецьке суспільство та багато інших соціальних проблем.

Учасники клубу завершили читання розповіді про життя німецьких підлітків та  захоплення футболом. У даному творі підіймається також проблема мігрантів та їхня інтеграція у німецьке суспільство. Працюючи над твором, читачі бібліотеки отримали багато інформації з географії, історії та розвитку спорту у Німеччині, збагатили лексичний запас «футбольною» лексикою та розширили знання країнознавчого характеру, а саме познайомилися з федеративною землею Північнорейнська Вестфалія.

Клуб з вивчення мови для початківців читає розповідь про життя Франца із Мюнхена, а це південна земля Німеччини – Баварія. Учасники клубу слідкують за тим, як розвиваються події у житті юнака, який живе в селі, але мріє про Мюнхен, одне з трьох найбільших міст Німеччини. В житті Франца також є кохання – сільська дівчина Марія. Усім цікаво чи залишиться Франц у селі заради великого кохання, чи вирушить у місто заради великої мрії.

Цієї неділі у Херсонському інформаційному центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» також працював клуб з вивчення англійської мови. Учасники зустрічей разом з керівником говорили про світ, який нас оточує. Наймолодші користувачі працювали зі словниками та виконували письмові завдання. Наші заходи супроводжуються демонстрацією навчального відео та використання настільних ігор.

Нам приємно, що нашу бібліотеку відвідують усією родиною — батьки та діти. Особливо приємно, що у дорослих та дітей спільні інтереси, а саме — вивчення іноземних мов.