Виставка-реклама «Читай своє. UA»

0
54

Працівники відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова підготували для поціновувачів справжнього українського слова книжкову виставку-рекламу «Читай своє.UA».

Писати романи про історію України — це справа насправді титанічна, бо наша історія — це роки й століття, коли ми, українці, не знали, що таке правдива інформація про рідну державу. Та відомих майстрів української історичної літератури це не зупиняє. Тож, у розділі «Історична дюжина» можна знайти: «Малхут» О. Українця,  «Рейс» С. Лойка, «Генерал. Пророцтво Юрка Тютюнника» Є. Стеблівського та ін.

За останні роки українська кіноіндустрія гучно заявила про себе на світовій арені. Окрім цього, вітчизняні фільми отримують шалену підтримку від кіноманів. І пишатись нам справді є чим! Чого вартують тільки останні екранізації книг, які встигли підкорити глядачів. Добірка екранізованих творів пропонується у розділі «З книги до кінофільму»: «Ворошиловград» С. Жадана, «Сторожова застава» В. Рутківського, «Роксолана» О. Назарчука та  ін.

Зовсім не важливо те, наскільки нам подобається чи не подобається реальність, у якій ми живемо, за умови, якщо ми любимо занурюватися у вигадані фантастами світи. І якщо книжка — це завжди спосіб прожити альтернативне життя, то у цьому випадку у читачів є шанс прожити дивовижне, чарівне, унікальне життя, поринути у карколомні, шалені пригоди за межею реальності. Отже, що ж варто прочитати з українського фентезі? Обирайте найкраще у розділі «Так, юначе, це фентезі!»: «Аркан вовків» П. Дерев’янка, «Служитель» А. Гулкевича, збірка оповідань «Брама» та багато іншого.

Виставка  «Читай своє. UA» доводить: читати українською – це захопливо, сучасно, цікаво. Завітайте у відділ абонемента та оберіть, що вам найбільше сподобається.

Адже наша країна багата на талановитих письменників.