Відновили роботу клуби та курси при Гончарівці

0
105

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара відновила обслуговування відвідувачів та проведення масових заходів із дотриманням вимог стосовно епідемічної ситуації в області.

Отже, Гончарівка рада бачити своїх відвідувачів. І вже з 17 квітня відновили роботу курси і клуби безпосередньо в режимі офлайн!

Так, чергове заняття в Інтернет-центрі бібліотеки в рамках «Школи інформаційних технологій» було присвячено докладному вивченню клавіатури комп’ютера. Учасники розглядали групи клавіш, вчилися перемикати режими та вводити текст різними мовами, а також запам’ятовували корисні шорткати – комбінації клавіш, які виконують певні запрограмовані команди. Бажаєте і ви перейти на нову сходинку інформаційної грамотності? Тоді завітайте на навчання до бібліотеки! Детальна інформація за тел.: 26-16-86.

Також минулої суботи у приміщенні Гончарівки вже мали можливість зібратися дослідники скарбів української мови! На останньому занятті учні детально знайомилися з особливостями займенника як самостійної частини мови, розповідали про свій настрій, використовуючи найрізноманітніші прикметники, відкрили для себе цілий світ цікавих фразеологізмів, розглянули складні випадки наголошення слів. А ще поділилися своїми роздумами з приводу того, як риси нашого характеру впливають на здоров’я. Заняття з української мови триватимуть до червня. Тож якщо і ви бажаєте покращити свої знання з української та знайти коло однодумців – приєднуйтеся щосуботи об 11.30. Довідки за тел.: 32-18-30 та (099) 31-58-133.

Триває навчання і на базі відділу документів іноземними мовами, як в онлайн, так і офлайн-режимі! Тож користувачі книгозбірні мають змогу відвідати курси англійської мови для початківців і засідання жіночого клубу «Вікно до успіху», поспілкуватися і потренувати свою розмовну англійську разом з кураторами клубу з вивчення англійської Томом Лафліном та Світланою Зоріною. А найменші користувачі Гончарівки мають можливість зустрічатися у клубі «Good Reads».

Якщо вас зацікавили курси і клуби, що діють при бібліотеці – ласкаво просимо. З інформацією про засідання всіх інших клубів та роботу курсів можна ознайомитися на сайті книгозбірні (https://lib.kherson.ua/) або за тел.: 26-63-97. Гончарівка чекає вас!