Відкрий світові Україну!

0
61

У переддень свята Незалежності України в читальній залі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки розпочала свою роботу Школа юних турагентів. Діти сформували два туристичних агентства: «Україна» і «Таврія».

Юні турагенти пройшли випробування на знання рідної країни, зупиняючись на станціях: «Державні символи», «Природнича», «Історична», «Мовні скарби», «Серце України», «Мала Батьківщина». Експертом заходу став Михайло Годованюк – триразовий переможець обласного турніру «Ігри патріотів Херсонщини» та володар звання «Найкращий читач України» 2017 року. Михайло не тільки оцінював відповіді, а ще коментував їх та розповів про свої найяскравіші враження від подорожей Україною.

Кожному туристичному агентству було запропоновано презентувати одне із двох міст — столицю Київ або обласний центр Херсон. Звернувшись до виставки-панорами «З Україною в серці» та використовуючи книги, буклети, листівки, діти дослідили  туристично-привабливі об’єкти та склали екскурсійні маршрути містами.

Представник агентства «Таврія» емоційно презентував рідне місто Херсон, а член команди «Україна» був неперевершений, представляючи столицю України – Київ.

Найголовніший скарб нашої країни – це люди, які є справжніми культурними феноменами: письменники, режисери, композитори… Тож агенти туризму пограли у гру «Фабрика зірок» та спробували назвати імена  українців, які стали відомими у всьому світі.

За підрахунком балів переможцями стали учасники туристичного агентства «Україна», але найголовнішим було те, що всіх читачів бібліотеки об’єднала рідна Україна.