Велотур із книгобайком у Гончарівці

0
229

Комунальний заклад «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради ще на початку літа повідомляв, що у його стінах з`явився новий унікальний книгобайк. Нагадаємо, що ж це за диво таке!

Книги корисні для мозку, адже вони стимулюють розумову діяльність, покращують пам’ять і підвищують здатність до навчання. Читання постійно і без будь-яких побічних ефектів покращує наш розум.

Зі свого боку велотренажер допомагає стабілізувати серцевий ритм, зміцнити м’язи і нервову систему, є способом позбавитися від негативних емоцій, поліпшити настрій.

Ви не повірите, але книгобайк – це два в одному, він є і велотренажером, і в той самий час – знаряддям для читання! Ця новинка центру «Вікно в Америку», що діє на базі відділу документів іноземними мовами Гончарівки (3-й поверх бібліотеки), дозволить вам об’єднати читання із користю велотренажера для здоров’я та серця. Читати можна безпосередньо під час тренування, адже є можливість зручно розташувати книгу чи планшет. Пристрій доступний усім користувачам бібліотеки!

3 вересня книгобайк відзначив свій перший ювілей. Він працює вже три місяці та встиг стати дуже популярним серед відвідувачів книгозбірні будь-якого віку. За цей час усі разом проїхали 512 км! Якби це був справжній велосипед, то користувачі бібліотеки уже доїхали б до Вінниці чи Харкова або під’їжджали до Києва. Крім того, це означає, що відвідувачами було спалено більше 7 тисяч калорій і прочитано 21 тисячу сторінок!

Приєднуйтесь до наших тренувань, будьмо здоровими і розумними! Завжди раді бачити вас у Гончарівці!