Вчителі іноземних мов Херсонщини – гості Гончарівки

0
113

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара вітає учителів, учнів, їх батьків та всіх причетних до освітнього процесу з початком нового навчального року!

Традиційно на початку вересня відділ документів іноземними мовами та центр «Вікно в Америку» Гончарівки відвідують учителі англійської та німецької мов, які проходять курси підвищення кваліфікації в Херсонській академії неперервної освіти.

Минулий день спеціаліста був досить незвичним, адже гостям книгозбірні пощастило зустрітись за допомогою відеочату з Марі Снайдер, експертом із вивчення англійської мови Американського Дому (м. Київ). Запрошена гостя провела практичний тренінг-презентацію «Залучення учнів. Як викладачі англійської мови можуть мотивувати клас». Крім конкретних порад і видів роботи, які запропонувала Марі, присутні також мали змогу поділитись власним досвідом.

Згодом викладачі перевірили на собі інтерактивну вправу «Чотири кути». Виконуючи це завдання, учні мають можливість висловити свою думку, вислухати аргументи інших та порухатися. Така вправа актуальна як для дітей, так і для дорослих, допомагає не тільки завчити нові слова та вирази англійською мовою, а ще й критично мислити та висловлювати свої думки.

Гончарівка сподівається на подальшу співпрацю із вчителями-мовниками, адже кожна зустріч приносить користь як викладачам та їх учням, так і самим бібліотекарям.