Урок просто неба від бібліотеки імені Дніпрової Чайки

0
17
smart

Сьогодні для наших закладів загальної середньої освіти особливої актуальності набуває досвід педагогічної діяльності Василя Сухомлинського та його «Школи під відкритим небом». До проведення таких уроків просто неба долучається і Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки.

Урок для учнів 6-А класу Херсонської СЗОШ І-ІІІ ст. № 30 у «зеленому класі» під блакитним небом відбувся у формі ділової  гри «Таємниці екології Херсонщини».

Шестикласники об’єднались у команди «Гілея» та  «Green Peace» та проведи для початку розминку, відповідаючи на запитання термінологічної вікторини, зокрема вияснили, що слово «екологія» в перекладі з грецької означає «наука про дім».

Щоб стати справжніми господарями на своїй землі і вирішувати екологічні проблеми, треба добре знати географію, економіку, склад населення тощо. Учасники гри дізнались про екологічні проблеми рідного міста та спробували запропонувати шляхи для їх вирішення. На допомогу їм прийшли книги, огляд яких зробила головний бібліотекар Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.

А ще діти за зображенням листя  вгадували  назви дерев, яким вони належать, — із тих, що ростуть на Херсонщині. Упродовж  усього заходу, учні створювали  екологічне дерево, яке зазеленіло завдяки листочкам із правильними відповідями.

За кількістю правильних відповідей перемогла команда «Гілея» і отримала в подарунок буклет «В долонях степу і Дніпра».