У серці кожної дитини живе любов до України

0
35

Завершальним акордом Патріотичного тижня, проведеного у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки до Дня Незалежності України, стало яскраве талант-шоу «Хай в серці кожної дитини живе любов до України».

Привітати всіх зі святом та створити справжній святковий настрій до бібліотеки завітали вихованці музичної школи №1. Тарасенко Максим, Кохановська Анна, Мельничок Олександріна, учасники колективу «Зорепад» Херсонського державного будинку художньої творчості «Тріо 3D» сестри Демидась — лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів, влаштували справжній святковий концерт.

До цих привітань приєдналися і читачі бібліотеки, справжні юні патріоти, які підготували творчі виступи, декламували вірші про державні символи України, про славні сторінки історії українців та всі разом виконали Державний Гімн України. А юні Ареф’єва Мілана та Софія, які роблять перші кроки у великому спорті, продемонстрували свої досягнення.

Родзинкою концертної програми стало дефіле у вишиванках з рушниками, що є національними символами та справжніми скарбами українського народу. Кожний присутній мав змогу продемонструвати свою святкову вишиванку на бібліотечному подіумі, що викликало справжнє захоплення і гарного настрою.

Яскравою фінальною точкою свята став виступ сестер Демидась, які виконали пісню «Україна — це ти», а всі гості і учасники свята не залишились байдужими та доєднались до її виконання.

А журналісти медійної компанії «Український Південь» підготували відеорепортаж із святкового дійства та взяли інтерв’ю у його учасників та глядачів — https://youtu.be/PVepIkaltXU .