У Гончарівці триває навчання в «Школі інформаційних технологій»

0
38

Тривають заняття в «Школі інформаційних технологій» у відділі електронної бібліотеки Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара. На останній зустрічі слухачі познайомились з проєктом «Дія». «Дія» – це онлайн-сервіс державних послуг і однойменний застосунок для смартфону. Встановивши додаток, учасники переконалися, що можна легко та швидко отримувати необхідні послуги або доступ до особистих електронних документів.

Цифрова освіта у проєкті «Дія» – це окремий портал з освітніми серіалами (https://osvita.diia.gov.ua) для людей різних соціальних категорій: новачків, вчителів, держслужбовців, підприємців, батьків та школярів, активних громадян та тренерів з цифрової освіти. Освітні серіали як нова форма інтерактивного навчання дозволяють швидко та ефективно опанувати значний обсяг інформації. На порталі вже представлено 54 тематичних серіали.

Спочатку курсанти пройшли національний тест «Цифрограм» (https://osvita.diia.gov.ua/digigram) для визначення рівня особистої цифрової обізнаності. А потім познайомились із деякими освітніми серіалами.

Хочете покращити свої цифрові навички? Завітайте на навчання до Гончарівки!

Детальна інформація за телефоном: (0552) 26-16-86.