ТМК-2021 «Гайда читати!»: день четвертий

0
19
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Четвертий день Тижня молодіжної книги 2021 «Гайда читати!», організованого Херсонською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова,  довів, що юнацтву цікава не тільки сучасна література, а й твори, що вже стали класикою.

Працівники відділу соціокультурної діяльності запропонували  учням старших класів ЗСО №34  story-time «Сестри вересу: Бронте й англійська література» на платформі ZOOM.  Сестри Бронте — Шарлотта, Емілі та Енн — англійські романістки, засновниці критичного реалізму в англійській літературі ХІХ століття. Вони авторки світових бестселерів XIX століття, і читацький інтерес до їхньої творчості не вщухає і в XXI столітті.  Мовою квітів верес — це символ самотності й безнадії, така сама й доля трьох сестер: нереальність заміжжя через відсутність приданого,і рання смерть усіх трьох.

Учні познайомилися з життєвими історіями англійських письменниць, які почали займатися літературною творчістю ще з дитинства. Побачили добірку фото про те, як жили сестри, місця, що їх надихали на великі романи.

Старшокласники з великим задоволенням подивилися уривки екранізацій романів сестер Бронте: «Джейн Ейр», «Грозовий перевал» і «Незнайомка з Уайлдфелл-Холу».

Цього ж дня для учнів ХСЗ ХОР цей захід відбувся в офлайн- форматі. Наприкінці школярам був представлений книжково-ілюстративний перегляд «Вересові пустки сестер Бронте».