Сучасна бібліотечні ресурси – сучасним вчителям

0
27

Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки є інформаційною платформою, де вчитель і бібліотекар зустрічаються для обміном досвіду та обговорення  щодо проблем реалізації співпраці на основі спільних цілей та завдань. Саме тому вже декілька років поспіль, а саме з 2015 року, наша книгозбірня тісно співпрацює із Комунальним вищим навчальним закладом «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради та залюбки розповідає про досвід роботи бібліотеки слухачам курсів підвищення кваліфікації.

16 вересня в стінах академії завідувач відділом обслуговування дошкільників та учнів 1- 4 класів Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, Наталя Крижановська зустрілась з вчителями молодших класів та провела лекцію «Інноваційні форми роботи з дітьми молодшого шкільного віку».

Педагоги залюбки гралися в «Морський бій», «Літературний футбол», змагалися у інтелектуальних шоу та «смакували» літературними запитаннями під час «Книжкового фуршету».

Родзинкою лекції став майстер-клас на подвір’ї, де була розміщена  одна із семи карт серії «Ігри патріотів Херсонщини», яку створили працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки — «У пошуках знайомих незнайомців». Гранд-формат карти дав можливість максимально приблизитися та відчути тваринний світ Херсонщини, пригадати мешканців морів, лісів, полів, «побувати» у заповідниках та навіть пограти у Зоо-караоке.

Присутні учасники заходу добре знайомі з щорічним обласним інтелектуальним турніром «Ігри патріотів Херсонщини» та використовують в своїй роботі електроні версії краєзнавчих ігор, а вуличний формат особливим чином вразив педагогів та надихнув на інноватику в освітянській діяльності.