Предметні студії для школярів до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

0
30

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова продовжує роботу предметних студій «Українське слово проситься до тебе». До 150-річчя від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки бібліотекарі відділу читального залу провели низку заходів для учнів 7-х та 9-х класів ЗЗСО №55, 9-х та 10-х класів гімназії №1.

Бібліотекарі розповіли про та цікаві факти з біографії талановитої та сильної духом жінки. Молоді було цікаво дізнатися, що окрім могутнього поетичного таланту Леся Українка мала хист до малювання, вишивки, великі здібності до науки та музики

З екрану лунали вірші на слова видатної поетеси: «Надія», «Як дитиною бувало…», «Стояла я і слухала весну…», «Хто вам сказав, що я слабка, що я корюся долі?» у виконанні відомих зірок та журналістів. Працівники книгозбірні разом з вчителями зробили аналіз творів «Contra spem spero!» та «Лісова пісня», які включені до ЗНО.

Доповнила захід літературна вікторина «Дещо з невідомого про Лесю Українку», на запитання якої учні вправно відповідали. Бібліотекарі також пропонували молоді книжковий перегляд «Ох, чого моя зіронька плаче», на якому представлена література, присвячена  життю та  творчості видатної поетеси.