Правовий компас «Стоп – насильству!»

0
377

До Всеукраїнського тижня права в межах роботи Центру соціально-психологічної та правової підтримки молоді працівники читальної зали  Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова разом із провідним фахівцем Головного територіального управління юстиції в Херсонській області Олександрою Бельдюгіною провели  для учнів 7-В класу ЗОШ №55 правовий компас «Стоп – насильству!».

Школярам розповіли про поняття «домашнього насильства», хто визнається «постраждалим» та «кривдником», куди звертатися жертвам або свідкам жорстокого ставлення у сім’ї.  Підлітки дізнались про запобіжні заходи, які може застосувати виконавча влада до кривдника, та види і характер відповідальності, що буде нести кривдник згідно з новим законом.

Олександра Бельдюгіна також поінформувала учнів про діяльність Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, куди за безкоштовною допомогою адвокатів можуть звертатися потерпілі від домашнього насильства.

Школярі уважно слухали, ставили питання, а наприкінці зустрічі отримали інформаційні буклети з рекомендаціями і порадами.