Перемога бібліотеки імені Дніпрової Чайки у конкурсі медіаосвітніх проєктів

0
16

Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки взяла участь у

конкурсі мініпроєктів «Інструменти медіаграмотності під час інфодемії на платформах шкільних бібліотек», організованому Академією української преси в партнерстві з Медійною програмою в Україні, і увійшла в число переможців, посівши 3-є місце серед 57 учасників (https://www.aup.com.ua/ogoloshuiemo-pidsumki-konkursu-minipr/).

Авторитетне журі конкурсу оцінювало проєкти за критеріями відповідності темі конкурсу, реалістичності планованих цілей та завдань, обґрунтованістю бюджету і, насамперед, за націленістю на розвиток медіаграмотності у період інфодемії бібліотечними засобами.

Обласна бібліотека для дітей має досвід різноманітних медіаосвітніх проєктів з 2013 року, зокрема й у співпраці із бібліотеками закладів загальної середньої освіти Херсонщини, що є запорукою успішної  реалізації нового проєкту, який здобув грантову підтримку.

Основна діяльність за проєктом запланована на вересень 2021 року, але вже зараз команда фахівців бібліотеки розпочинає підготовчу роботу, щоб вчасно і на високому рівні провести ключову подію – медіаосвітній баркемп для шкільних бібліотекарів області.