На перший урок – у бібліотеку

0
50

Свій перший урок нового навчального року дев’ятикласники ЗОШ № 55 провели в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова.

Працівники інформаційно-бібліографічного відділу презентували  старшокласникам сторінку «Мистецький простір» новоствореного блогу «КраєЗнавець». Тут зібрані оригінальні матеріали про артоб`єкти, що в останні роки почали з’являтися в Херсоні.

Це численні кам’яні споруди, металеві та дерев’яні фігури, що ховаються в парках, площах, скверах – там, де люди проводять своє дозвілля. А ще на вулицях міста є чимало красивих вуличних картин – муралів, які прикрашають одноманітні простори у житлових масивах та бетонні паркани.

Школярі  побачили, на що здатні самобутні херсонські митці, їхня фантазія та уява. Вони відкрили для себе місця, де можна прогулятися та зробити селфі на фоні сучасних артоб`єктів.

Працівники читальної зали розповіли присутнім про пішохідні екскурсії вулицями Херсона для невеликих груп, які організує бібліотечне екскурсійне бюро «На семи балках». Бібліотекарі запропонували школярам взяти участь у наступних пізнавальних екскурсіях і дізнатися більше про своє місто.

Вітаємо всіх школярів і студентів з Днем Знань та запрошуємо завітати в бібліотеку особисто, або онлайн відвідати її сайт. На вас чекають нові книжки і цікава інформація!