Юна херсонка здобула престижну літературну нагороду!

0
59

20 жовтня 2020 року відбулась онлайн-церемонія нагородження переможців Молодої і Дитячої Коронації міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Вихованці літературної студії «Контур» Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки очікували оголошення підсумків цьогорічного конкурсу з особливими сподіваннями й хвилюванням, вболіваючи за своїх друзів, які подали на «Коронацію» свої твори.

І от – чудова новина! У номінації «Підлітки для підлітків» — Повість перемогу за повість «Стібіо» здобула Валентина Нетребич, вихованка студії «Контур» Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки (керівник студії – Надія Звягінцева).

Валентина Нетребич має чимало здобутків у різноманітних літературних конкурсах, зокрема у тих, до організації та проведення яких причетна й наша бібліотека, як от Всеукраїнський конкурс «Творчі канікули»  та Відкритий конкурс творів у жанрі фантастики та фентезі «ФантФест», що проводиться за ініціативою бібліотеки ім. Дніпрової Чайки.

До речі, перемогу у номінації «Підлітки для підлітків» — Роман здобула із твором «Крізь час додому» цьогорічна переможниця «ФантФесту» у старшій віковій групі та володарка Гран-прі 2017 року Валерія Савотіна із с. Світильня Броварського району Київської області.

Вітання вам, юні «короновані» авторки! Щасливої вам долі на літературній ниві та захоплених, вдумливих читачів.