Я – маленький мандрівник, або Пригоди бібліомалят

0
31

В останній день зими у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки було по-весняному тепло від посмішок маленьких Бібліомаляток.

У відділі для дошкільників та учнів 1-4 класів маленькі розумнички мандрували рідним містом та знайомилися з поняттям, що таке адреса.  Під час веселої фізкультхвилинки не тільки потанцювали, але й «підняли» настрій та зняли фізичне напруження. В кінці заняття у молодшому відділі кожна дитина за допомогою аплікації створила свій чарівний будиночок.

Потім діти завітали до медіа-центру, де дізналися про повітряний транспорт. Пограли в гру, в якій потрібно було вгадувати назви транспорту. Таким чином розвивали увагу та пам’ять. І остання зупинка пізнавальної мандрівки була у відділі Інтернет-послуг. Бібліомалята познайомилися з наземним видом транспорту. Легкові, вантажні автомобілі та спецтехніка були цікаві навіть дівчаткам. На маленьких читачів чекав сюрприз: це цікаві ігри в режимі нон-стоп. Одні грали в гру «Час пік», розвиваючи логіку та увагу, інші стали автомеханіками, розвиваючи дрібну моторику, хтось був водієм трактору та збирав врожай, за допомогою пінцету. Це одне з найкорисніших занять по підготовці руки до письма.

Маленький Михайло працював на парковці та повторював кольори. Наприкінці заняття всі разом пограли в веселу гру на швидкість, де діти слухали звук, вгадували його та швиденько збирали картинки за допомогою спеціальних паличок з присоскою. В останню гру грали тричі, так їм вона сподобалась.  А наступне заняття розвиваючої студії для дошкільників (4-6 років) «Бібліомалята» відбудеться 14 березня о 11.00.

Чекаємо на маленьких розумничків з нетерпінням!