Інклюзивний театр при Гончарівці «Звичайна роль – особливий актор»: новий сезон – нова вистава

0
70

Карантинні обмеження – не привід відмовлятися від улюблених та корисних речей. Тому проєкт інклюзивного театру при Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара «Звичайна роль – особливий актор» продовжує свою творчу роботу, але за умови дотримання усіх карантинних правил.

Так, 25-го листопада у приміщенні книгозбірні відбулася чергова репетиція нової вистави «Задерикуватий півень» (за мотивами однойменного оповідання Богдана Мельничука). Нова вистава представляє собою невеличку яскраву історію про пригоду, яка трапилася на звичайному сільському подвір’ї.

Не обійшлася репетиція й без веселих та кумедних моментів, які роблять процес роботи над виставою приємним та незабутнім. Так, шалені емоції в акторів та їх батьків викликала сцена дефіле, яке виконують поважні та, водночас, розкішні кури.

Нагадаємо, що проєкт працює у форматі Open Space, і це дозволяє будь-якій родині, яка виховує дитину з інвалідністю, долучитися до театру. Так і на останній зустрічі до складу інклюзивної трупи у цьому сезоні приєдналися нові учасники, які хочуть спробувати себе у театральному мистецтві, опанувати акторську майстерність та розширити коло друзів.

А тому театр запрошує усіх, хто хоче грати на сцені, але ще не наважився приєднатися до проєкту, на наступні репетиції, які (на період дії карантину вихідного дня) проходять щосереди о 15.00 на ІІІ поверсі обласної книгозбірні ім. Олеся Гончара (вул. Героїв Крут, 2).