Інклюзивний театр при Гончарівці «Звичайна роль – особливий актор» дивував глядачів на Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії»

0
30

Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» – відома масштабна культурна подія у світі мистецтва, яка вже 22 рік поспіль збирає своїх поціновувачів у Херсоні.

Не обійшла вона і талановитих та наполегливих акторів інклюзивного театру при Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара «Звичайна роль – особливий актор», які змогли виступити на «новій» сцені театрального дворику в межах фестивалю, презентувавши глядачам свою останню виставу «Як папуги стали кольоровими» (за мотивами музичної аудіоказки  Ф. Шапіро та М. Пляцковського).

Протягом цього року особливі актори інклюзивної трупи наполегливо працювали над виставою: вивчали свої ролі, розробляли та шили костюми, під керівництвом досвідченого режисера, заслуженого працівника культури України Корольової Ірини Володимирівни відпрацьовували кожен крок, кожен жест свого персонажу, щоб переконати вибагливого глядача. І ось – унікальна інклюзивна вистава «Як папуги стали кольоровими» відкрила останній день театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».  Легкий та веселий сюжет, гармонійна гра акторів, яскраві костюми та запальний африканський танок дозволили глядачам на півгодини зануритися в дивовижну атмосферу диких джунглів, де й відбувалися події казки про папуг.

«Ми вражені побаченим. Велика подяка бібліотеці, режисеру та фестивалю за те, що надаєте можливість таким людям реалізовуватися та демонструвати звичайним глядачам свої таланти»; «Так, інклюзивне мистецтво має розвиватися, і дуже чудово, що саме херсонський інклюзивний театр при Гончарівці разом з іншими театральними колективами бере участь у такій визначній події, як “Мельпомена Таврії”». Ось такі відгуки були почуті від глядачів після закінчення вистави.

Наприкінці виступу інклюзивний театральний колектив «Звичайна роль – особливий актор» отримав не лише щирі оплески, але й диплом учасника фестивалю та солодкі подарунки.

До речі, усі охочі можуть ще раз насолодитися виставою вже 2 жовтня під час спеціального виступу колективу, який через карантинні обмеження був перенесений на осінь. Слідкуйте за анонсами на вебресурсах Гончарівки!