Херсонський обласний художній музей ім.О.О.Шовкуненка продовжує цикл музейних уроків для особливих дітей. Для ІГБ «Зачаровані діти»

0
252

Херсонський обласний художній музей ім.О.О.Шовкуненка продовжує цикл музейних уроків для особливих дітей. Для ІГБ «Зачаровані діти. Херсон» та спецкласу ЗОШ №25 проведено дві зустрічі за темою «Прогулянка містом». На виставці з однойменною назвою діти познайомились з пейзажними творами художників ХХ ст. з колекції музею.

Біля полотна «Спогади про Венецію» Макса Бірштейна спробували описати деталі твору та уявити себе «всередині» картини. Порівнюючи власні домівки з архітектурою на полотнах, обговорили, на які геометричні фігури вони схожі. «Подорожуючи» виставкою, подивились як будується сучасний дім на полотні «Київ робочий» Сергія Сови та дізнались, хто головні герої картини «Реставратори» Карліса Добрайса. Біля полотна «Дощовий день» херсонського художника Віктора Трапенка згадували назви вулиць, на яких живуть та люблять гуляти діти.

Завдання на логіку, пам’ять та дрібну моторику чекали на дітей у буклетах з репродукціями творів виставки. Творче завдання — намалювати власну вулицю або домівку, в якій хотілось би жити, діти виконали, згадуючи побачене на виставці.

Бажаємо нашим маленьким друзям цікавих прогулянок по рідному місту та гарної погоди! До нових зустрічей!