Гончарівка запрошує!

0
30

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара продовжує співпрацю з багатьма закладами обласного центру, зокрема й освітніми. Не дивлячись на карантинні обмеження, до Гончарівки завітали студенти кафедри менеджменту та інформаційних технологій Херсонського державного аграрного університету. Звичайно, відвідування книгозбірні здійснюється з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Гості бібліотеки мали нагоду познайомитись із технічними цікавинками установи. Так, майбутні фахівці відвідали Інтернет-центр, центр «Вікно в Америку», творчий майданчик «Maker Space», відділ рідкісних і цінних видань, Музей книги та відділ обслуговування користувачів.

Студентам запропонували огляд нових видань із менеджменту, що наявні у відділах Гончарівки. Вони дізнались про сучасне обладнання для 3D-друку, набули першого практичного досвіду використання 3D-принтера, а також отримали навички роботи у програмі для підготовки та обробки 3D-моделей. Ознайомились гості й з роботою плотера та цифрового мікроскопа на творчому майданчику «Maker Space», позбирали робота з конструктора, скористались 3D-ручками та ігровою консоллю «PlayStation 4 Pro».

У херсонському центрі «Вікно в Америку» відвідувачі подорожували світом завдяки інтерактивному столику, дізнались про дидактичну користь використання аудіоручок при вивченні іноземної мови.

Для гостей також була проведена презентація роботи з обладнанням для полегшення читання людей із вадами зору та пристроєм для читання шрифтом Брайля.

У відділі рідкісних і цінних видань студенти познайомилися із колекцією стародруків, дізналися про особливості художнього оформлення кириличних видань, відкрили для себе чимало цікавих і пізнавальних фактів з історії книги. А ще – побували у ролі науковців і спробували за філігранями визначити країну походження паперу деяких книг.

Тож Гончарівка запрошує на знaйoмcтвo з фондами книгозбірні та з технічними цікавинками, які будуть для херсонців і гостей міста пізнавальними та корисними!