Гончарівка запрошує долучитися до онлайн-фестивалів

0
108
ГОНЧАРІВКА ЗАПРОШУЄ!

Карантинні обмеженні та карантин вихідного дня – не привід зупинити спілкування з користувачами бібліотеки. Хіба що формат довелося змінити. Тепер більшість заходів відбуваються онлайн.

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара вирішила не відмовлятися від свого масштабного щорічного фестивалю і також перевела його в онлайн-режим.

«Карантин мине, а мистецтво – вічне» – це гасло VIII фестивалю «TAW – Таврійський тиждень мистецтв/Zабалка – 2020». Цього року заходи пройдуть з 7 по 11 грудня у дистанційному форматі. А тому організатори запрошують творчих людей, професіоналів та аматорів – усіх, хто знаходить розраду в мистецтві, приєднатися до події. Дистанція відкриває шалені можливості для майстрів, художників і митців із віддалених куточків нашого регіону. Отже, приєднуйтесь!

Реєстрація учасників за посиланнямhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxlOUGeuug5fgtZZjysCp_CYqFsajpQOscKpHyNqdkOdsDZw/viewform.

Більше деталей за тел.: (0552) 22-64-48.

Також Гончарівка пропонує усім новий фестиваль в онлайн-форматі.

Багато бажаючих побувати на засіданнях артлабораторії «Українська Хата – талантами багата» не мають такої змоги у зв’язку з карантинними обмеженнями. Тому усіх шанувальників українського мистецтва з різних куточків соборної України і не тільки запрошують у період з 21 листопада 2020 року до 7 січня 2021 року взяти участь в online-фестивалі «ХатаФест».

Умови участі у фестивалі прості і зручні для усіх користувачів Інтернету.

Деталі участі у цьому фестивалі – за посиланням: https://lib.kherson.ua/hatafest.htm.