День відкритих дверей у бібліотеці

0
126

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек  Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова пройшов День відкритих дверей. Книгозбірня також долучилася до оголошеної Українським інститутом книги та Українською бібліотечною асоціацією акції «Бібліотеки повні людей».

У читальній залі учні 6-7 класів ЗОШ №54 за допомогою бібліопутівника  «Топ 5 бібліотек світу» здійснили віртуальну мандрівку, щоб дізнатися про найбільш відомі та незвичайні бібліотеки у різних країнах. Також у школярів була можливість поринути у дивовижний світ книг та фільмів про бібліотеки та бібліотекарів.

Бібліотекарі відділу абонемента книгозбірні підготували книжкову виставку «КнигоХвиля ТОП50» найпопулярніших жанрів – фентезі,  детективи, любовні романи, книги для саморозвитку, література для підлітків. Кожен з читачів, завітавши в бібліотеку,  міг знайти щось цікаве для себе, адже протягом дня проводились огляди представленої літератури.

Вчителі мистецтвознавчих дисциплін шкіл області – слухачі курсів з підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти завітали у відділ мистецтв, аби поцікавитись новими надходженнями профільних видань.

Працівники інформаційно-бібліографічного відділу організували для педагогів бібліотечний квест «Океан Інформації», який познайомив їх з фондами, виставками, електронними ресурсами книгозбірні.

Цього дня відділ мистецтв відвідали і студенти кафедри образотворчого мистецтва Херсонського державного університету.  Консультації  для них провела давній друг і шанований читач книгозбірні — доцент кафедри образотворчого мистецтва ХДУ  Постолова Надія Вікторівна.

День відкритих дверей завершився, але бібліотека чекає читачів і її двері завжди відкриті для всіх, хто прагне нових знань.