Читацьке літо у бібліотеці імені Дніпрової Чайки

0
75

Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки є справжнім другом для допитливих, розумних, відкритих до нових знань дівчаток та хлопчиків. Самі такі читачі, а це вихованці міського табору відпочинку «Сонечко», стали учасниками цікавих, креативних, пізнавальних заходів та ігрових програм у бібліотеці.

Наших маленьких гостей чекав цілий каскад пригод та розваг! У читальній залі вони грали у «Спортивні змагання з дружнього читання»,   бібліотекарі відділу естетичного виховання запропонували дітям мистецько-пізнавальну гру, під час якої діти дізнавалися про новинки у світі культури,  проявляли свої  співочі, театральні та художні таланти, уміння фантазувати.

В бібліотечному Інтернет-центрі діти здійснили віртуальну подорож «Автостопом по Мультляндії» та зазирнули у надзвичайно цікавий «Світ комп’ютерів», а в Медіацентрі вихованців літнього табору очікували дивовижні відеопригоди у форматі 3D – із карколомними «американськими гірками», Великою китайською стіною, таємничими джунглями, пустелями та оазами, неймовірними водоспадами.

Меню порад  «Мандрівка до країни здоров’я»  сьогодні  отримали діти табору «Сонечко», завітавши до сектору абонемента. Той, хто веде здоровий спосіб життя, сповнений енергії і сил. Бібліотекар провела для дітей  пізнавальну вікторину, цікаві  конкурси, де кожен зміг проявили  свої знання,  показати вміння та активність. А ще діти розповідали про свій раціон та режим дня, ділився цікавими лайфхаками стосовно здорового харчування.

За підсумками візиту керівники гуртків, вихователі міського табору «Сонечко» залишили приємні відгуки про роботу колективу обласної дитячої книгозбірні.

Літні канікули — це безліч вільного часу для енергійного відпочинку і саморозвитку, це час для ігор, розваг, свободи у виборі занять та активного читання. Тож працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки організують яскраве й незабутнє дозвілля в книгозбірні для своїх відвідувачів.