Відбудеться прес-конференція (вебінар) «Економічний вимір української культури».

0
114

28 листопада 2019 року о 15:00  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) проведе прес-конференцію (вебінар) «Економічний вимір української культури».

Мета заходу – презентувати аналітичну доповідь «Економічна привабливість української культури» та основні рекомендації, які містяться в роботі, а також отримати зворотній зв’язок від представників місцевих органів влади, які відповідають за культурну політку.

ЕД провів комплексне дослідження української культури як сектору економіки. Було проаналізовано основні характеристики розвитку сфери культури та її окремих галузей, законодавство та стратегічні документи, міжнародний досвід, джерела фінансування та інструменти державної підтримки. Крім цього доповідь містить оцінки понад 20 визначних діячів культури, з якими ІЕД провів глибинні інтерв’ю.

До участі запрошуються: представники департаментів та управлінь місцевих органів влади, що відповідають за культурну політику, підприємці та керівники громадських проектів у сфері культури.

Спікери:

  • Ігор Бураковський, голова правління ІЕД
  • Ірина Федець, старший науковий співробітник ІЕД
  • Євген Ангел, науковий співробітник ІЕД

 

Прес-конференцію (вебінар) можна буде переглянути за посиланням: https://youtu.be/GjS-IPnxQL4

Поставити свої питання до спікерів ви зможете під час вебінару.

Ставьте свої запитання у чаті за посиланням  https://youtu.be/GjS-IPnxQL4 або на riznyk@ier.kyiv.ua абоzhovtenko@ier.kyiv.ua

З повагою,

Вікторія Жовтенко

 

Координатор регіональних програм/Event — менеджер
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
Рейтарська, 8/5-А, 01030 Київ,
Teл.:  + 38 044 278-63-42
+ 38 044 278-63-60
Факс: + 38 044 278-63-36

Моб.: (097)5778345
Email: zhovtenko@ier.kiev.ua