Запрошуємо прийняти участь у V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі ансамблів та оркестрів струнно-смичкових інструментів «Зіграємо разом»

0
38

У 2021 році фестиваль-конкурс ансамблів та оркестрів струнно-смичкових інструментів «Зіграємо разом» присвячується 25-річчю ГО «ESTA Україна».

Фестиваль-конкурс відбуватиметься дистанційно у два тури:

I тур (відбірковий) – 20–30 квітня 2021 року.
Рішення про участь у ІІ турі приймається членами журi фестивалю-конкурсу 30 квiтня.
II тур – 1–15 травня 2021 року.
Оголошення результатiв фестивалю-конкурсу — 15 травня 2021 року, у День Європи в Україні (третя субота травня).

Учасники

Для участі в конкурсі запрошуються колективи мистецьких шкiл, мистецьких лiцеїв, мистецьких  закладiв фахової передвищої та вищої мистецької освiти.
Фестиваль-конкурс проводиться у чотирьох вікових категоріях:
I категорія – 7–11 років,
II категорія – 12–15 рокiв,
III категорія – 16–19 років,
IV категорія – 20–25 рокiв.
Вікові категорії визначаються за середнім вiком учасникiв на день початку конкурсу – 20 квiтня, що  підтверджується даними зі списку учасникiв ансамблю iз зазначенням дат народження.

Номінації 

  • ансамблі малих форм (дует, тріо);

  • ансамбль від 4 учасників;

  • ансамбль від 10 учасників;

  • камерний ансамбль;

  • квартет;

  • камерний оркестр;

  • симфонiчний оркестр.

Заповнення зяавки на участь

Для участі у І турі фестивалю-конкурсу учасники в період з 1 по 20 квiтня 2020 р. заповнюють  онлайн-заявку за посиланням: https://forms.gle/KjPgV5Uy2St1bvXz6, до якої додають:
∙ посилання на завантажений на каналі YouTube відеозапис виконання колективом творів  конкурсної програми (вiдео повинно бути записано не ранiше 01.01.2021 р.);
∙ перелік учасників колективу з датами народження кожного (число, місяць, рік);
∙ якiсне фото колективу, зроблене не пiзнiше 2020 року;
∙ посилання на завантажений на будь-який зручний файлообмінник (гугл-диск, dropbox, fex)  відеозапис виконання колективом «Оди до радості» Л.Бетховена під надану організаторами мінусовку  (завантажити мінусовку за посиланням: https://bit.ly/3pqEDaO; завантажити ноти: для скрипки Ідля скрипки ІІ, для віолончелі);
∙ ПІБ контактної особи, e-mail, номер телефону та відділення «Нової пошти» (№ відділення, місто).

Детальніше про умови участі (репертуарні, фінансові тощо) — у тексті «Положення про проведення V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ансамблів та оркестрів струнно-смичкових інструментів «Зіграємо разом».
Завантажити «Положення» у форматі пдф за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1pHvOObIrFALG7SzpaDGYLZxgNKazS97L/view?usp=sharing.

Форма для подання заявок на участь (https://forms.gle/KjPgV5Uy2St1bvXz6) буде відкрита для заповнення з 01 по 20 квітня 2021 р.