Запрошуємо на IV Південний фестиваль книги і читання «Книжковий Миколай»

0
337

13 — 15 грудня 2019 року у м. Херсоні у приміщенні торгівельно-розважального центру «Фабрика» — друга та третя черги (вул. Залаэгерсег, 18) відбудеться Четвертий Південний фестиваль книги і читання «Книжковий Миколай».

Фестиваль традиційно проводиться напередодні святкування Дня Святого Миколая Чудотворця з метою привернути увагу до книги як засобу родинного спілкування, надати громадянам можливості дізнатися про книжкові новинки українських видавництв, поспілкуватись з відомими авторами, придбати книгу, що є найкращим подарунком для дітей і дорослих, створити собі і своїй родині святковий передноворічно-різдвяний настрій.

Херсонський фестиваль у 2018 році увійшов у п’ятірку самих популярних книжкових фестивалів України. В ньому взяли участь 30 українських видавництв, 50 авторів та творчих особистостей.

У цьому році на Херсонщину також завітають відомі українські автори та видавництва з різних регіонів України. У рамках фестивалю відбудуться зустрічі з письменниками, святкові культурно-мистецькі заходи, майстер-класи, інтерактивні ігри та розваги для дітей разом з Книжковим Миколаєм.

Запрошуємо на фестиваль, святкові заходи якого, будуть справжнім подарунком до Дня Святого Миколая!