УПРАВЛІННЯ ТУРИЗМУ ТА ПРОМОЦІЙ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПРШУЄ ВІДВІДАТИ СТОЛИЦЮ НА НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ СВЯТА

0
257

Управлінням туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Управління) на виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.12.2019 № 2098 «Про проведення загальноміських новорічних та різдвяних заходів у м. Києві» повідомляється наступне.

З метою промоції міста Києва, запрошуємо відвідати столицю України з 19.12.2019 по 19.01.2020 на святкування новорічних та різдвяних свят в українських традиціях в рамках перехресної промоції між містами України.

Цього року організовано наступні локації проведення новорічних свят в місті Києві, а саме на Софійській площі, Контрактовій площі, Володимирському проїзді, парку ім. Т. Шевченка, арки Дружби народів та на співочому полі.

Інформуємо, що Управлінням забезпечено встановлення та функціонування різдвяного будиночку (туристично-інформаційного центру) на Софійській площі з метою поширення інформації про туристичні продукти міста.

Також повідомляємо, що Управлінням проводиться відповідна рекламна кампанія в аеропортах України (мм. Київ, Харків, Львів та Одеса) та в аероекспресі Київ – Бориспіль – Київ, метою проведення якої є забезпечення показу промо роликів про туристичну привабливість міста Києва з метою розповсюдження інформації як для внутрішніх та іноземних туристів.

Враховуючи зазначене, просимо поширити згадану інформацію на медіа ресурсах ваших міст та областей з метою відвідання столиці України в зазначений період.