Обласний Відкритий урок читання «Бібліотека єднає Україну»

0
19
Бібліотека єднає Україну

Прес-анонс

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки разом із спеціально запрошеними гостями, проведе низку Відкритих уроків читання як в онлайн форматі, так і офлайн в рамках щорічної обласної акції, яка проводиться у Херсонській області з 2010 року, за спільним наказом управлінь культури і туризму та освіти і науки облдержадміністрації від 16 червня 2010 року № 270/92.

Обласний Відкритий урок читання це комплекс заходів в інтерактивному форматі, що проводиться в бібліотеках та в усіх загальноосвітніх закладах області районними, міськими бібліотеками для дітей, дитячими структурними підрозділами публічних бібліотек, шкільними бібліотеками області. Вони відбуваються, як зустрічі-уроки з відомими людьми, що досягли успіху, в тому числі і завдяки книзі та читанню, у різних сферах – підприємцями, митцями, громадськими діячами.

Мета акції: привернути увагу громади до проблеми дитячого читання, промоція читання як заняття цікавого, корисного і такого, що відкриває перспективи інтелектуального та духовного зростання, життєвого успіху в майбутньому.

У цьому році дещо розширилась аудиторія учасників Відкритих уроків читання, адже до зустрічей запрошені читачі не лише Херсонщини, а й із різних куточків нашої країни: Миколаєва, Одеси, Дніпра, Києва, Львова та Сумщини.

Насичена програма зустрічей-уроків читачів бібліотеки з успішними, відомими людьми нашого краю розпочнеться 30 вересня о 9-00 у рожевій залі із зустрічі з Анатолієм Марущаком письменником, заслуженим журналістом України у «гібридному» форматі телепередачі (офлайн+онлайн) «Розмова про читання + веселі змагання», під час якої присутні та гість, в ігровій формі, обмінюватимуться цікавими фактами про книги, про читання, про успіх та його складові.

Продовжить марафон уроків читання о 9-30 та о 10.30 офлайн зустріч з представниками міжнародної школи робототехніки та програмування для дітей «ROBOCODE» «Запрограмовані на успіх та читання!», основний меседж цієї зустрічі«Успішна професія – щасливе майбутнє».

О 10-00 відбудеться онлайн-зустріч з Тетяною Каменською, головним редактором, засновником телерадіокомпанії ВТВ плюс. Гостя розповість про свій секрет успіху пов’язаний з книгою, а особливо з читанням. Адже саме читання невід’ємна складова роботи тележурналіста.

О 10- 30 директор IT-школи для дітей «PeaPod» —Елеонора Беліченко розкаже учасникам зустрічі, як втілити мрії про кар’єру у світі сучасних технологій в реальність.

Про свої неймовірні досягнення у спорті, які є чудовим прикладом для наслідування під час онлайн-зустрічі «Сяйво олімпійських медалей» розкажуть об 11-00 чемпіонки паралімпійських ігор 2020 в Токіо Ліза Мерешко та Яна Лебедєва.

О 12-00 відбудеться Святкова програма, під час якої прозвучать офіційні вітання від представників влади, керівників галузі культури, партнерів та друзів бібліотеки.

Одночасно пройде зустріч «Успіх з присмаком кави» із Фірузою Тимофєєвою.

Історією свого успіху поділиться із читачами о 13-00 Ірина Ніколаєва – директор Департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради, Посол миру IWPG, голова громадської організації «Спілка жінок Херсонщини».

О 13-30 онлайн-інтерв’ю «Бути щасливим — в тренді!» учнів Школи гуманітарної праці з херсонською письменницею, переможницею міжнародного літературного конкурсу «Гранослов» 2017 та обласного конкурсу «Краща книга Херсонщини – 2020» Юлією Чернієнко.

О 14-00 онлайн-зустріч «Виховай у собі лідера» з радником генерального директора Smart Maritime Groupe Черевко Сергієм.

На завершення о 16-00 запрошуємо поспілкуватися з волонтерами зі Сполучених Штатів, Великобританії та Канади, які розкриють секрети вивчення англійської мови і поділяться власною формулою успіху у професійній сфері та навчанні.