Обласний дитячий фестиваль «Ігри патріотів Херсонщини»

0
107

30 вересня у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки відбудеться обласний дитячий фестиваль «Ігри патріотів Херсонщини» — як підсумкова акція V обласного інтелектуального турніру, що проводиться на Херсонщині з 2015 року. Проводиться фестиваль за підтримки Українського культурного фонду.

Співорганізатори турніру — Департамент реалізації гуманітарної політики  облдержадміністрації та управління освіти і науки облдержадміністрації і Комунальний заклад «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради.

Цьогорічний турнір має свої особливості – адже змагання юних патріотів на краще знання свого рідного краю, його історії та культурних здобутків уперше відбувались у очно-заочному форматі. Обмеження на проведення багатолюдних заходів внесли свої корективи і в організацію ІІІ, обласного етапу щорічного турніру.

Тож фестивальні події відбуватимуться не тільки безпосередньо в бібліотеці, на вуличних і паркових майданчиках, а й у віртуальному просторі – у вигляді трансляцій «на живо» в соціальних мережах, дистанційної комунікації усіх учасників фестивалю та запрошених гостей.

Насичена програма обласного фестивалю включатиме:

  • мотиваційний флешмоб open air;
  • підсумки фінального змагання учасників турніру – учнів 4-5, 6-7 та 8-9 класів, читачів публічних, зокрема дитячих, і шкільних бібліотек Херсонщини, які вже вибороли перемогу у ІІ турі змагань у своїх районах, містах та ОТГ;
  • гала-концерт фестивалю й урочисту церемонію нагородження переможців у трьох вікових групах (офлайн та онлайн);
  • ігрові та квестові програми, а також «Козацькі розваги» у міському парку «Херсонська фортеця»;
  • оригінальні фотозони, локації для відеоінтерв’ю та участь у стрім-трансляціях;
  • презентацію креативних продуктів творчого колективу обласної дитячої книгозбірні, створених в рамках проєкту: гри «Мистецька палітра Херсонщини» — настільної та у гранд-форматі, інформаційно-ігрового буклету «Знай наших!»

Будуть проведені також передбачені професійною частиною програми активності, адресовані бібліотечним працівникам, у очному та заочному форматах, зокрема «Діалоги про культуру» з почесними гостями фестивалю, круглий стіл «Національно-патріотичне виховання та формування локальної ідентичності: що може сучасна бібліотека?»