Херсонський обласний художній музей ім. О.О.Шовкуненка презентує виставковий проект сучасної польської художниці – Наталії Батко-Гайда

0
235

Вперше в Херсоні, в рамках поглиблення культурних зв’язків та міжнародного співробітництва, за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі, Херсонський обласний художній музей ім. О.О.Шовкуненка презентує виставковий проект сучасної польської художниці  – Наталії Батко-Гайда.

Перший художній досвід пані Наталія здобула у Державному ліцеї мистецтв у Кракові, а в 2016 р. – отримала диплом Краківської академії витончених мистецтв факультету живопису за спеціалізацією «Педагогічна художня освіта».

Сьогодні майстриня активно займається власним творчим розвитком, а у вільний час проводить уроки та майстер-класи з живопису для дітлахів. Вона постійно бере участь у пленерах та різноманітних художніх виставках, освітніх проектах у Польщі та закордоном.

В її живописі  можна  відзначити  тонкість  тональних співвідношень, делікатність образів, чутливість до вишуканої  краси  природного  мотиву.

Водночас художниця щиро стурбована проблемами сучасної екології. Тому в своїх пейзажах вона намагається не стільки експериментувати з дійсністю, скільки відтворювати реальний земний світ екологічно чистим і досконалим.

В експозиції репрезентовано 20 пейзажів, виконані авторкою за останні роки, що зображують безкраї природні ландшафти Польщі.